Size bir telefon kadar yakınız
0216 540 10 74-75
Dil Seçin
trende

FASTJET F530 INKJET KODLAMA MAKİNASI – UYGUN FİYAT YÜKSEK PERFORMANS

 
TEKNİK ÖZELLİKLER
ÜRÜN KATALOĞU

Neden Fastjet F530 inkjet kodlama makinası 'nı tercih etmeliyiz ?

Fastjet F530 inkjet kodlama makinası; yatırım maliyeti düşünüldüğünde, sektörün önde gelen makinalarındandır.

Bilindiği üzere inkjet kodlama makinası nın en büyük gider kalemi makeup (inceltici)’dir. Yeni Fastjet F530, geliştirilmiş hidrolik yapısı ve içerisinde bulunan  peltier ünitesi sayesinde buharlaşan incelticiyi yoğunlaştırarak karıştırma tankının içine atar. Bu eşsiz geri kazanım ünitesi sayesinde emsallerine oranla %30 a varan oranlarda daha az inceltici tüketir.

“Patentli” kompakt filtre ünitesiyle uzun periyodik bakım aralığı ve kolay bakım. İçerisinde 4 adet filtreyi barından bu özel filtreyle makinanızın bakımını operatörünüz dahi kolayca yapabilir. Üretim hattınız bakım için durmaz, hem vakitten hem nakitten tasarruf edersiniz.

Yeni nesil F530 inkjet kodlama makinasının performansı sizleri şaşırtacak. Minimum duruş süresiyle ve kolay müdahale edilebilir modüler yapısıyla Alman teknolojisini sizlerle buluşturuyor. Kapalı entegre yapısıyla, tozlu ve nemli ortamlarda dahi yüksek performansı garanti ediyoruz.

Kodlama makinanızın durmasının üretiminiz açısından en önemli sorunlardan biri olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en önemli önceliğimiz Hızlı Destek. Yüksek performanslı bir cihaz yanında hızlı ve kusursuz hizmeti siz müşterilerimize garanti ediyoruz. Kaç makinanız olursa olsun, 1 adet veya 100 adet, ayrıcalıklı hissedeceğiniz hizmet kalitesiyle sizleri tanıştırıyoruz.

Hızlı Bilgi Almak İçin Tıklayın.
Hemen Aramak İçin Tıklayın.

İLETİŞİM İÇİN: 0216 540 10 75 - info@monokodlama.com