Size bir telefon kadar yakınız
0216 540 10 74-75
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mono Endüstriyel Kodlama Sistemleri Tic. A.Ş. , 10 yılı aşkın sektörel tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Alman Cyklop kodlama makinelerinin türkiye distribütörlüğünü, lazer markalama makinesi satışı , lazer markalama makinalarının satışı, teknik servis hizmeti, fason markalama ve tüm inkjet kodlama cihazlarınız için sarf malzeme ve teknik servis desteği sağlamaktadır.

Kalite konusunda ulaştığı en son noktayı, başlangıç noktası kabul eden firmamız; teknolojiyi yakından takip eden ve hızlı entegre olabilen yapısıyla müşterilerine her zaman en iyi çözümü en uygun fiyata sunar.

Bir çok sektöre satmış olduğu inkjet kodlama ve lazer markalama cihazlarıyla sektörde yer edinen firmamız teknolojiyi yakından takip eden ekibi ve yapısıyla size özel kodlama ve markalama çözümleri geliştirmektedir.

Mono kodlama’nın satışını yaptığı mürekkep, inceltici, yıkama solüsyonu ve makina yedek parçaları ISO 9001 standartlarına sahip olup, Almanya, İngiltere, İspanya gibi Avrupa ülkelerinden tedarik edilmektedir.