Size bir telefon kadar yakınız
0216 540 10 74-75
Dil Seçin
trende

Neden Biz?

Anasayfa » Neden Biz?

Mono Kodlama ; hizmet anlayışını  %100 müşteri memnuniyeti temelleri üzerine kurmuş,üstlendiği görevi ekip çalışması anlayışıyla yerine getirmiş ve bu esnada devamlı gelişmeyi hedef edinmiştir.Mono Kodlama sektörel  faaliyetlerine devam ederken bu esasları bir an olsun aklından çıkarmamıştır

Seçimlerimiz hayata dair aldığımız sorumluluklarımızdır. Bu anlamda markalama ve kodlama sektöründe bir firmaya yeterlilik verilebilmesi için  alacağınız hizmette, kalite ve güvenilirlik prensiplerini ön plana çıkararak çalışabilen bir firma seçilmelidir.

Bize göre doğru bir ink-jet kodlama ve lazer markalama firması; 

  •          Müşterilerine sorunsuz hizmet verebilen, 

  •          Ekonomik çözümler üretebilen,

  •          Yaratıcı fikirlere sahip, 

  •          Profesyonellik ve bütünlük sunabilen,

  •          Referanslarında sorun olmayan, 

  •          Uzman ve yetkin bir ekibi olan, 

  •          Çalışmış olduğu müşterisinden, vermiş olduğu hizmet karşılığında tekrar davet almayı ön planda tutabilen , %100 müşteri odaklı olabilendir.

Bu nedenle ki, hizmet bütünlüğümüzün sonucu olarak, mevcut müşterilerimizin büyük çoğunluğu tekrar bizi tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.

Projeniz ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun MONO KODLAMA bu anlayışıyla size en uygun ink-jet kodlama ve lazer markalama firmasıdır.

Kısacası ;

KULLANICI DOSTU

Farklı cihazlarınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve kullanım açısından cihazınıza tam uyumlu ürünler tedarik ediyoruz.

Sizin dilinizden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla sizi meşgul etmiyoruz.

EKONOMİK

Global pazarı sizin yerinize araştırıp , en üst kalitedeki ürünleri en uygun şartlarda sizlerle buluşturuyoruz.

ZAMANINDA

İşinizi önemsiyor, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiklerimizi zamanında yerine getiriyor, olası riskleri sizinle paylaşıyoruz.

YENİLİKÇİ

Sektöre dair gelişmeleri yakından takip ediyor  ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanakları istekleriniz doğrultusunda kullanmaya özen gösteriyoruz.